Jednoczęściowe stroje kąpielowe Chic Body Shape

W sferze strojów kąpielowych rządzą od lat malusieńkie trójkąty czyli bikini. Ale latem tego roku bikini będzie miało poważną konkurencję.

Jednoczęściowy kąpielowy kostium, must to have.

Współczesny strój kąpielowy nie zakrywa pruderyjnie ciała kobiety. Wycinanki, głębokie dekolty i wysokie wycięcia na biodrach podkreślają kobiecą sylwetkę i działają bardzo stymulująco na mężczyzn.
Współczesne kostiumy jednoczęściowe są bardzo efektowne i każda prawdziwa kobieta powinna mieć w swojej szafie chociaż jeden.
Jednoczęściowe stroje kąpielowe wykonane są aktualnie z wysokiej jakości materiałów i uszyte z wyjątkową starannością o szczegóły i wykończenie. Dodatki również są bardzo atrakcyjne i dodają kostiumom nieprzeciętnej elegancji.

Wycięcia w kostiumach mają ogromne znaczenie w tworzeniu ich stylistyki. Jednak kostiumy jednoczęściowe z wycięciami wymagają dużej dozy zdrowej samokrytyki od kupujących je pań. Jeśli któraś z nich czuje się niekomfortowo ze swoim brzuchem czy biodrami, powinna unikać wycięć, odsłaniających te miejsca.

Jednoczęściowy strój kąpielowy podobnie jak cała bielizna damska w ostatnich latach, jest projektowany z uwzględnieniem każdego rodzaju budowy ciała i każdego rozmiaru.

Jednoczęściowe stroje kąpielowe doskonale poprawiają figurę.

Dzięki temu powróciły do łask. Różnorodność fasonów kostiumów jednoczęściowych sprawia, że praktycznie każda pani może coś znaleźć dla siebie. Jeżeli pani jest szczupła lub tęga, odpowiednia faktura i upięcie materiału z jakiego jest wykonany kostium jednoczęściowy sprawią, że uwaga zostanie skupiona na największych atutach jej figury, a odwrócona od niedoskonałości.
Fasony jednoczęściowych strojów kąpielowych to tradycyjne jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, sportowe, ale także niezwykle zmysłowe monokini.

Jednak bez względu na rodzaj podstawowym zadaniem jednoczęściowego kostiumu kąpielowego jest idealne dopasowanie się do sylwetki ciała i korygowanie jej niedoskonałości.

Dobrze skrojone i wykonane z najlepszych gatunków elastycznych tkanin jednoczęściowe kostiumy kąpielowe potrafią podkreślić wspaniale biust i pupę, poprawiają mankamenty brzucha lub zbyt szerokich czy zbyt wąskich ramion. Natomiast styl monokini podkreśla w wyraźny sposób linię talii.
Nie można nic zarzucić fasonom bikini kostiumów kąpielowych, ale z pewnością fason jednoczęściowy jest wyjątkowo sexy. Być może dlatego, że pozostawia więcej pola do działania dla wyobraźni, a może też z tego powodu, że stosunkowo niedawno przypomniano sobie znowu o nim i ponownie przykuł uwagę pań, stając się w wyniku zastosowania wspaniałych rozwiązań projektowych i stylistycznych bardzo popularnym.

W tym roku, w sezonie letnim panie będą polowały na najnowsze, zabójczo piękne fasony jednoczęściowych kostiumów kąpielowych, w których nie będą miały żadnych oporów, by pokazać się na plaży, ponieważ, o czym panie są przekonane całkowicie, doskonale poprawią ich sylwetkę. Warto jednak poprzeć przekonania dietą i spalaniem kalorii w ruchu, ponieważ zima sprawia, że tu i tam gromadzą nam się zapasy w naszym ciele.
Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe coraz bardziej zaczynają przypominać swoja wysublimowaną elegancją górne części od wieczorowych sukien. W zasadzie wiele modeli kąpielowych kostiumów jednoczęściowych jest właśnie projektowanych w takiej stylizacji, by móc po dodaniu zwiewnego pareo, bądź klasycznych spodni czy spódnicy stworzyć wyjątkową, pełną czaru kreację.

Przed sezonem letnim na pewno niejedną z pań będą dręczyły koszmary,  związane z tym czy jej ciało będzie wystarczająco zgrabne, by móc pokazać się w pięknym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym ze zniewalającymi wycięciami.

Trzeba więc już dzisiaj zacząć ostro pracować nad sylwetką, by sprostać trendom modowym w kostiumach kąpielowych tego lata.


Jeden Komentarz do “Jednoczęściowe stroje kąpielowe Chic Body Shape”

  1. […] biegiem lat strój kąpielowy kurczy się coraz bardziej. Zmieniają się tkaniny i zmieniają się również fasony. Z wielkiej […]